Domy weselne – jak obliczyć ile kosztuje przygotowanie sali?

 

Często przejrzyste cenniki mają domy weselne. Nowy Sącz ze względu na to, że jest większym miastem często posiada sale, które mają cennik na swojej stronie internetowej. Inne jak Willa-Poprad posiadają osobę, która zajmuje się tym tematem. Jednak często widać różne podejście domów weselnych nawet w obrębie jednego miasta, zwłaszcza jeżeli jest ono wielkości Nowego Sączu.

 

Przejrzyste cenniki mają domy weselne - Nowy Sącz ze względu na to, że jest większym miastem.1423111122(11)
Przejrzyste cenniki mają domy weselne – Nowy Sącz.

 

Elementy, które mogą nie być uwzględnione przez domy weselne:

 

  • Alkohol – on niemal nigdy nie jest uwzględniany i trzeba się tym tematem zająć samemu.
  • Tort weselny.
  • Ciasta – niektóre domy weselne nie oferują nawet słodkości i trzeba za nie dodatkowo płacić, lub przywieźć we własnym zakresie.

 

1423111122(2)Nawet w miastach jak Nowy Sącz często taki z pozoru oczywisty element jak np. ciasta nie jest wliczany często w koszty sali weselnej, tylko wymaga dodatkowej opłaty. Dlatego warto dobrze zapoznać się z cennikiem, gdy obserwuje się różne domy weselne. Nowy Sącz i inne miasta potrafią pod tym względem zaskakiwać. Warto tutaj zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy, w niej będzie opisany każdy element, za który się płaci. Warto ją na spokojnie przeczytać. Jeżeli mieszka się w mieście jak np. Nowy Sącz warto porównać różne sale, ponieważ pozornie droższa może ostatecznie okazać się tańsza.