Sale weselne poza Nowym Sączem

 

Nowy Sącz to duże miasto, można znaleźć tutaj wiele domów i sal weselnych. Jednak wiele osób nawet nie zastanawia się nad wybraniem willapoprad.pl/restauracja-nowy-sacz-piwniczna , sali weselnej w Nowym Sączu, która znajduje się poza tym miastem. Jednak być może warto zastanowić się nad taką opcją, ponieważ często w ten sposób można zarówno oszczędzić pieniądze jak i mieć wesele na wyższym poziomie?

 


Czy warto wybierać takie sale weselne? Nowy Sącz ma piękne okolice i według mnie samo to jest wystarczającym powodem, żeby zastanowić się nad organizacją wesela poza tą miejscowością. Dzięki temu można np. w trakcie trwania uroczystości zrobić część sesji ślubnej.

 

11287613_960_720(22)

 

Warto z całą pewnością rozważyć tę możliwość, ponieważ bardzo drogim wydatkiem są sale weselne. Nowy Sącz oczywiście oferuje duży ich wybór, jednak warto mieć jak najwięcej możliwości.

 

Piękny kościół obok sali weselnej w Nowym Sączu.11287613_960_720(25)
Kościół obok sali weselnej w Nowym Sączu.

 

W wielu przypadkach sale weselne pochłaniają nawet 50% budżetu przeznaczonego na to wydarzenie. Dlatego przy ograniczonym budżecie nie warto ograniczać się tylko i wyłącznie do Nowego Sącza, ponieważ różne domy weselne znajdujące się w okolicy tej miejscowości mogą oferować znacznie niższe ceny. Natomiast jeżeli budżet nie jest tak istotny, to warto według mnie po prostu rozważyć tę możliwość i wziąć ją pod uwagę podczas podejmowania decyzji.