Świeczniki szklane uniwersalnymi dodatkami

Niektórzy z nas kojarzą świeczniki wyłącznie z oficjalnymi, uroczystymi imprezami o nieco formalnym charakterze. Inni – i tych jest coraz więcej – wykorzystują świeczniki szklane do niedrogiego, efektywnego i wdzięcznego przystrojenia mieszkania i ocieplenia jego wnętrza. W końcu wystarczy kilka małych świeczek umiejętnie rozmieszczonych w rogach pokoju, aby otulić jego ściany subtelnym blaskiem.

 

Świeczniki ozdobą w każdym domu
Świeczniki ozdobą w domu

 

Świeczniki szklane w każdym stylu

Marzysz o przytulnym wnętrzu i delikatnie migoczących płomieniach wiec na co dzień? Spraw sobie świeczniki ze szkła. Pora powrócić do przeszłości, gdy świece królowały w każdym domu. Kiedyś oczywiście wynikało to z konieczności, gdyż świece stanowiły jedyne źródło światła. A dziś – paradoksalnie zmęczeni światłem elektrycznym, szukamy namiastki dyskrecji, intymności i przytulności. Świeczniki szklane są dedykowane zarówno fanom minimalizmu, jak i bogatego stylu glamour – jedyną kwestią jest po prostu odpowiedni dobór świeczników, w czym pomóc może https://szkloidekoracje.pl/pl/c/SWIECZNIKI%2C-KIELICHY/15 , gdzie znajdziemy mnóstwo inspiracji. A gdy już zdefiniujesz styl swojego wymarzonego salonu czy sypialni – ruszaj na poszukiwanie świecznika doskonałego.

 

 

Minimalizm czy eklektyzm?

Aranżacja wnętrz pozostawia dziś każdemu z nas ogromną dowolność w zakresie kreowania wymarzonego mieszkania czy domu. Wspólnym mianownikiem wszystkich aranżacje jest jednak wierne oddanie we wnętrzu domu własnego charakteru i smaku estetycznego. A świeczniki ze szkła dają możliwość dopieszczenia wnętrza i postawienia kropki nad i. Salon, sypialnia, łazienka, taras czy balkon, a nawet ogród – każde miejsce jest odpowiednie, aby oświetlić je subtelnym blaskiem świec, rozpraszanym przez taflę szkła.

 

Kwiaty i świeczniki szklane w domu rodziny
Kwiaty i świeczniki szklane w domu

 

Poza niesamowitymi efektami świetlnymi, świeczniki same w sobie zdobią każde wnętrze, podkreślając surowość drewnianej półki czy komody lub dopełniając przepychu kryształowych stolików. Odnajdą się zatem w każdej stylistyce, co wynika z ich uniwersalności i ogromnego wyboru ich form i bogatej palety odcieni.